Dday.com.pl – kreatywne filmy ślubne – Kraków, Małopolska, Południowa Polska

3
Dday – film ślubny – noworoczne życzenia
29 December 2014
Nowoczesny film ślubny Rzeszów – wideofilmowanie wesela Rzeszów
Jaki powinien być idealny film ślubny? Cz.1
12 January 2015

Dday.com.pl – kreatywne filmy ślubne – Kraków, Małopolska, Południowa Polska

2

Wielką wagę przykładamy do tego by w dynamiczny sposób przekazać najpiękniejsze emocje, jakie tworzą Wasz najpiękniejszy dzień. Zwięzła i krótka forma sprawia, że chętnie wracacie do uchwyconych w filmie wspomnień.

Realizujemy filmy w jakości full hd. Używamy lustrzanek firmy Canon. Płytka głębia ostrości uzyskana dzięki filmowym, jasnym obiektywom wynosi Wasz materiał filmowy na najwyższy poziom jakości. Film realizuje dwóch doświadczonych operatorów. Pracę rozpoczynamy od przygotowań. Jeden z nas jedzie do Panny Młodej, drugi zaś filmuje Pana Młodego. Wspólnie przy użyciu dwóch lustrzanek filmujemy błogosławieństwo. Następnie udajemy się z Wami do kościoła. Filmujemy wszystkie kluczowe elementy uroczystości wraz z kazaniem. Po mszy udajemy się na salę, gdzie towarzyszymy Wam do końca oczepin. W międzyczasie, jeśli pogoda na to pozwala zapraszamy Was na krótką filmową sesję plenerową, w pobliżu Waszej sali weselnej. Do realizacji filmu wykorzystujemy: zestaw statywów, czterometrowy wysięgnik kamerowy, slider (jazda kamerowa) a także steadicam.

Nasze tereny rodzinne to Kraków i otaczająca go piękna Małopolska. Południowe pochodzenie nas jednak nie ogranicza. Interesuje Nas cała Polska oraz Europa. Z przyjemnością zrealizujemy dla Was film w każdym miejscu świata. Bardzo lubimy wyzwania. Nie ważne czy są to zdjęcia lotnicze wykonywane podczas lotu helikopterem w Austrii czy sesja plenerowa pod wodą, na pewno się tego podejmiemy!

Nasze doświadczenie i pasja sprawiają, że każdy zrealizowany przez nas film jest dla Was jedną z najcenniejszych pamiątek z tego dnia, do których chętnie wracacie. Równie łatwo możecie się nim dzielić z najbliższymi za pomocą Internetu.

Ddday.com.pl

Wasz najpiękniejszy film ślubny

Comments are closed.