Jaki powinien być idealny film ślubny? Cz. 2

Film ślubny może mieć różne oblicza. W jego nowoczesnym wydaniu, nie zobaczymy tego, do czego przyzwyczaili nas spece od wideofilmowania. Nie będzie w nim fragmentów, które są nudne i nie wywołują emocji. W dzisiejszych czasach bardzo zmieniła się percepcja postrzegania ruchomych obrazów. Kino i telewizja przyzwyczaiły nas do dynamicznych scen, pościgów, akcji, emocji i wyciskania łez na każdym kroku… Dlaczego Wasz film ślubny miałby być inny? Istnieją już środki i możliwości, które pozwalają młodym ambitnym ludziom z kreatywnym spojrzeniem na świat tworzyć filmy, które będą dla Was wspaniałymi pamiątkami. Chętnie do nich wrócicie po latach, bawiąc się, wzruszając i przeżywając minione chwile tak, jakbyście wciąż byli na Waszej uroczystości ślubnej.

Realizując filmy ślubne stawiamy przede wszystkim na emocje. Pokazujemy w dynamicznej formie tylko to, co sami chcielibyśmy zobaczyć w filmach ślubnych z naszych uroczystości. Używamy specjalistycznego sprzętu filmowego. Kręcimy przy pomocy lustrzanek cyfrowych CANON DSLR, wraz z filmową optyką dającą kinową głębię ostrości. Używamy czterometrowego wysięgnika kamerowego, jazdy oraz steadicamu. Korzystamy z wysokiej klasy rejestratorów dźwięku.

Nasze filmy ślubne trwają między 30 a 60 minut. Dzięki temu utrzymujemy i prowadzimy Waszą uwagę od początku do końca, nie dając Wam czasu na nudę i chęć przewinięcia filmu.

Stworzenie przez nas wspaniałej pamiątki z Waszej uroczystości to pracochłonny proces. Jednak jest on wart ilości poświęconego czasu – w końcu ślub bierze się raz w życiu…

Comments are closed.