Film ślubny – jak wybrać odpowiednie studio filmowe

filmy ślubne jak wybrać

Film ślubny – jak wybrać odpowiednie studio filmowe

Film ślubny to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu. Oprócz odpowiedniej oprawy i wielu dni przygotowań, film ślubny wymaga również odpowiedniego upamiętnienia. Młode pary od lat korzystają z usług nie tylko fotografów ślubnych, ale i firm, które tworzą filmy ślubne. Wybór odpowiedniego studia, które nakręci filmy ślubne nie jest łatwy. Jak wybrać odpowiednie studio filmowe

Film ślubny – odpowiednie studio filmowe – obejrzyj filmy

Najlepszym wskaźnikiem świadczącym o jakości pracy studia filmowego kręcącego filmy ślubne są jego filmy. Oglądając filmy studia filmowego zwróćmy uwagę czy właśnie takiego filmu ze swojego ślubu oczekujemy. Obecnie na rynku jest bardzo dużo firm oferujących kręcenie filmów ślubnych i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Warto jednak aby ostateczny wybór był dokładnie przemyślany. Ślub to wydarzenie, które dzieje się tylko jeden raz. Nie mamy możliwości powtórzyć żadnego fragmentu, a więc studio filmowe, które kręci nam film ślubny musi uwiecznić wszystko za pierwszym razem. Doświadczone w kręceniu filmów ślubnych studio filmowe, z pewnością poradzi sobie z tym zadaniem bez zarzutu.

Film ślubny – koszty

Wybierając studio filmowe kręcące filmy ślubne, młodzi narzeczeni często patrzą na koszty. Oczywiście sprawa ceny jest sprawą niezwykle ważną, jednak należy wiedzieć dokładnie jak tą cenę porównać. Są firmy które np. w cenie 5000 zł netto oferują pracę 2 operatorów, 2 kamer, bez dodatkowych urządzeń stabilizujących ruch kamery, bez wysięgników kamerowych i sliderów. Są również firmy, które w tej cenie dają 4 kamery, wysięgniki kamerowe, slidery i oferują jeszcze krótki plener filmowy w dniu ślubu. Warto zatem dokładnie przejrzeć oferty różnych firm, by dowiedzieć się co otrzymamy w oferowanej cenie.

Film ślubny – technika realizacji

Zdarzają się pary ślubne, które świadomie rezygnują z poszukiwań kamerzysty na wesele, ponieważ film ślubny kojarzy im się z rozwleczonym, 5-godzinnym tasiemcem. Jednak czasy się zmieniają, a filmowcy, kręcący filmy w starej technologii (5 płyt DVD ze ślubu) odchodzą do lamusa. Dziś coraz więcej firm oferuje nowe, świeże spojrzenie na film ślubny. Dobre filmy ślubne kręcone są dziś coraz częściej lustrzankami, a ich twórcy wykorzystują szereg różnych narzędzi, które pozwalają na zarejestrowanie wydarzeń z dnia naszego ślubu z różnych perspektyw. Studia tworzące filmy ślubne wykorzystują m.in. drony, wysięgniki kamerowe, slidery, steadicamy. Warto więc rozważyć skorzystanie z takiej oferty, która sprawi, że nasz film ślubny będzie pamiątką wywołującą emocje przez długie lata.