Teledysk ślubny, video ślubne

teledysk slubny

Teledysk ślubny, video ślubne

Teledysk ślubny, video ślubne

Przygotowując się do ślubu, współczesne młode pary często stają przed dylematem: czy decydować się na film ślubny czy nie. W dodatku często ten dylemat przekształca się również w pytanie: jeśli decydować się na film ślubny, to w jakiej powinien on być formie, jaką powinien mieć długość oraz jak powinien być zrealizowany. Odpowiedzi na te pytania nie są łatwe, dla kogoś, kto taką decyzję podejmuje raz w życiu. Oczywiście większość z nas ogląda sporo filmów w telewizji. Jednak mało kto zastanawia się nad tym, ile pracy kosztuje zrobienie dobrego filmu ślubnego oraz czym się kierować wybierając podwykonawcę, który stworzy dla nas taki film. Dziś zastanowimy się nad tym czym kierować się przy wyborze podwykonawcy, który zrealizuje dla nas teledysk ślubny oraz wideo ślubne.

Dobry teledysk ślubny – jaki powinien być

Dobry teledysk ślubny to przede wszystkim kreatywnie opowiedziana historia, która angażuje nas już od pierwszej sekundy. To co wchodzi w jego skład to dobrze wykonane ujęcia filmowe, odpowiedni montaż filmowy, rytm oraz ukryta w filmie opowieść. Całość teledysku powinna układać się w dobrą historię. Aby taką historię w formie teledysku ślubnego opowiedzieć w dobry, kreatywny sposób – niezbędne jest nie tylko odpowiednie wyczucie, ale również i doświadczenie.

Dobry teledysk ślubny to taki, który wywołuje emocje. Można powiedzieć, że dobry teledysk ślubny „ogląda się jednym tchem”. Wielokrotnie spotkaliśmy się w naszej pracy z tym, że niektóre zrealizowane przez nas teledyski ślubne nabrały pewnego charakteru viralowości. Oznacza to, że nasi widzowie chętnie wzajemnie udostępniali sobie zrealizowane przez nas teledyski ślubne. To dla nas niezwykła satysfakcja i potwierdzenie tego, że nasze wysiłki nie idą na marne.

Tworząc teledyski ślubne wielokrotnie nauczyliśmy się, że sama dynamika obrazu nie wystarczy. Ważny jest odpowiedni klimat, który nadaje kadrowanie, muzyka oraz postaci. Tak jest, wbrew pozorom zachowanie pary młodej podczas nagrywania filmu ślubnego jest niezwykle ważne. Są pary ślubne, które chętnie z nami współpracują, uśmiechają się do kamery i kontakt z nimi jest bardzo fajny. Wtedy od razu wiemy, że powstanie dobry teledysk ślubny.

Video ślubne

Jakie powinno być odpowiednie video ślubne? Ile ludzi, tyle doświadczeń i poglądów, jednak z naszych doświadczeń da się wysnuć kilka wniosków, które sprawiają, że video ślubne oceniane jest jako dobre.

Video ślubne nie może być zbyt długie. Lepiej pozostawić niedosyt lub przesyt – wielokrotnie przekonaliśmy się o słuszności tego twierdzenia. Lepiej zrealizować krótsze wideo ślubne niż stworzyć wideo, które będzie zbyt długie i widzowie będą go oglądać na przewijaniu.

Video ślubne a emocje. Na naszej stronie internetowej często chwalimy się, że opowiadamy emocje. To prawda. Zawsze staramy się, aby tworzone przez nas filmy ślubne przekazywały jak najwięcej emocji. Co więcej, chcemy, aby te filmy wywoływały również jak najwięcej pozytywnych emocji wśród naszych widzów.

Zawsze, największą dla nas nagrodą jest fakt, gdy młoda para opowiada nam, że nasze video ślubne wzruszyło ją do łez.

W skrócie rzecz biorąc więc, dobre video ślubne i świetny teledysk ślubny to taki, który porusza młodą parę do łez!

Takie tez filmy ślubne robimy. Zobacz nasze portfolio.

Umów się już dziś na bezpłatną konsultację w sprawie filmu ślubnego.