Film ślubny

film slubny

Film ślubny

Film ślubny

Film ślubny to obecnie niezwykle ważna część każdej uroczystości ślubnej. Chyba każdy zgodzi się z twierdzeniem, że tak ważne chwile jak dzień ślubu warto upamiętnić. Współczesne technologie oferują coraz większe możliwości w kontekście realizacji filmów ślubnych. Jak zatem powinien wyglądać pięknie dobrze uwieczniony film ślubny?

Film ślubny to przede wszystkim emocje

Od samego początku, odkąd zakładaliśmy D-day.com.pl – kluczową dla nas kwestia były emocje. W każdym tworzonym przez nas filmie, główny nacisk, w pierwszej kolejności kładliśmy na emocje. Działamy w branży filmowej od lat, i wiemy doskonale, że tym co ludzi ciągnie do oglądania jakichkolwiek filmów są właśnie emocje. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o film ślubny. Każdy film jaki ogląda człowiek, można sprowadzić do tego, że oglądamy na ekranie emocje.

Czasem są to emocje pozytywne, wywołujące uśmiech na twarzy. Czasem są to emocje wywołujące strach lub przerażenie. Czasem zaś filmy wywołują w nas smutek i przygnębienie. Jednak tworząc każdy film ślubny, zależy nam przede wszystkim na pokazaniu pięknych, radosnych emocji, których przecież nie brakuje w ciągu tego wyjątkowego dnia.

Film ślubny to nie tylko ujęcia

Na „poziom emocjonalności” danego filmu nie wpływa tylko jakość nagranych ujęć. Same, nawet najlepiej nagrane ujęcia nie ułożą dobrej historii filmowej. Ujęcia filmowe owszem, są ważne – jednak są tylko 1/3 filmu. Ponieważ czynnikiem, który sprawia, że film ślubny ogląda się świetnie jest montaż filmowy. Montaż filmów ślubnych, które realizujemy to kluczowa sprawa. Mówi się, że dobry montażysta filmowy nie montuje filmu. To prawda. Dobry montażysta filmowy montuje emocje. W D-day wiemy doskonale jak montować filmy w taki sposób, by wywoływały one pozytywne emocje. Zależy nam na tym byście wracali do naszych filmów nawet po latach.

Kolejnym niezwykle istotnym czynnikiem odróżniającym dobry film ślubny od przeciętnego jest muzyka. Odpowiednio dobrana muzyka czyni film ślubny wyjątkowym. Muzyka w oferowanych przez nas filmach ślubnych to czasem Wasze ulubione utwory, a czasem specjalnie przez nas wybrane utwory, które świetnie oddają klimat i charakter danej sytuacji.

Dobry film ślubny to wiele czynników.

W D-day wiemy doskonale jak je połączyć. Tworząc filmy ślubne przeze wszystkim stawiamy na jakość, jasny klarowny przekaz oraz emocje. Wiemy, jak wykorzystać emocje, które towarzyszą Wam w tym pięknym dniu, w służbie opowiadania historii. Każdy film ślubny można opowiedzieć na wiele różnych sposobów. My znamy ten najlepszy.

Dday – twoje kreatywne filmy ślubne.