Filmowanie ślubów, filmowanie wesel

filmowanie slubow

Filmowanie ślubów, filmowanie wesel

Filmowanie ślubów, filmowanie wesel

Filmowanie ślubów i wesel wymaga odpowiedniego doświadczenia i przygotowania. Jest to bardzo wymagające zajęcie. Tworząc filmy ślubne niejednokrotnie podczas ich nagrywania pracujemy 16, 18 a czasem nawet 20 godzin pod rząd. Jednak filmowanie wesel to nie jest zwykła praca. Tworząc filmy ślubne, tak naprawdę pracujemy na emocjach. Opowiadamy w pełni emocjonalne historie, do których nasi klienci chętnie wracają nawet po wielu, wielu latach. Filmowanie ślubów i wesel to dla nas przede wszystkim pasja. Nie da się dobrze wykonywać tego zawodu bez pasji. Tak naprawdę każdy ślub jest inny, każda historia jest inna, a my doskonale wiemy, jak opowiedzieć ją w dynamiczny sposób, przy wykorzystaniu Waszych ulubionych utworów muzycznych.

 

Filmowanie ślubów i wesel jest pracą, która daje nam pełną satysfakcję

W Dday najważniejsza dla nas jest nie tylko dobrze wykonana praca, ale przede wszystkim satysfakcja, którą za każdym razem daje nam zadowolona para młoda. Pary, które nam zaufały, niejednokrotnie opowiadały nam o tym, jak pozytywne emocje, nawet po latach, wywołują w ich rodzinach nasze filmy ślubne.

Filmowanie ślubów – pamiątka

Film ślubny w naszym wykonaniu nie jest tylko kosztowną pamiątką, którą będziecie oglądać na przewijaniu. Opowiadamy w piękny sposób historię Waszego najpiękniejszego dnia tak, by w pełni angażowała i przykuwała uwagę już od pierwszego ujęcia. Wiemy doskonale, że samo dobre sfilmowanie wesela nie wystarczy. Ważny jest także odpowiedni montaż, dobranie muzyki, stworzenie odpowiednich animacji i grafik. Wiemy doskonale jak połączyć wszystkie dostępne elementy narracji filmowej w taki sposób, by pięknie współgrały ze sobą.

Filmowanie wesel – zasoby

Filmowanie wesel w wykonaniu Dday, to przede wszystkim doświadczeni fachowcy. Zawsze, na każdym ślubie pracuje dwóch fachowców, którzy w dziedzinie realizacji filmów mają kilkuletnie doświadczenie. Dodatkowo, tworząc filmy ślubne, wykorzystujemy wszystkie nowoczesne rozwiązania, jakie oferuje obecnie kino. Pracujemy przy użyciu dronów. Do filmowania wesel wykorzystujemy kran kamerowy, slider oraz stabilizatory ruchu kamery. Filmując śluby nagrywamy dźwięk przy użyciu wysokiej jakości rejestratorów dźwięku. Korzystamy również z wysokiej klasy lustrzanek i bezlusterkowców oferujących jakość obrazu Full HD.

Filmowanie ślubów, filmowanie wesel – oferta

Aktualną ofertę możesz znaleźć pod tym linkiem: https://dday.com.pl/oferta_realizacji_filmu_slubnego_oraz_fotografii_dday_com_pl.pdf

W razie dodatkowych potrzeb jesteśmy w pełni elastyczni i otwarci na negocjacje. Jednak w kwestii jakości filmu ślubnego, nie uznajemy kompromisów. Nawet, jeśli pracujemy przy niższym budżecie, zawsze dbamy o to, by tworzone przez nas filmy weselne i filmy ślubne oferowały jak najwyższą jakość. To główny wyróżnik  naszej oferty na tle konkurencji.